Adoptowany- Scooby

Opis

Scooby to nasz nowy podopieczny. Wyglądem może nieźle przestraszyć, ale w rzeczywistości to bardzo spokojny i przyjazny psiak, który może zostać Twoim największym przyjacielem.

Scooby trafił do nas po przymusowym rozstaniu ze swoją dotychczasową właścicielką, która ma duże problemy zdrowotne i opieka nad psem stała się dla niej niemożliwa. Z wielkim bólem serca szukała domu dla swojego podopiecznego, niestety bezskutecznie.

We wtorkowe popołudnie, ekipa naszych inspektorów punktualnie stawiła się na miejscu, w jednej z wsi w gminie Domaszowice, by bezstresowo przetransportować Scoobiego. Nie wiedzieliśmy, czego mamy się po nim spodziewać. Pies nigdy nie podróżował samochodem. Od półtora miesiąca nie opuszczał swojego boksu, wydzielonego w pomieszczeniu gospodarczym. Jedyny kontakt z człowiekiem miał podczas codziennego karmienia.

Uwolniony z uwięzi Scooby, na początku nieco zdezorientowany, plątał się na smyczy podczas spaceru. W końcu wyspacerowany, pod czujnym okiem inspektorów, ruszył w drogę. Ku naszemu zaskoczeniu, spisał się na medal. Podróż przebiegła wręcz idealnie. Udowodnił, że świetnie odnajduje się w każdej sytuacji.

Scooby przebywa w domu tymczasowym w Stobrawie. Ma 5 lat, jest mieszańcem bernardyna i owczarka niemieckiego. Dotychczas miał dużo swobody w ogrodzie, rzadko bywał w domu, zdecydowanie preferował świeże powietrze. Jego wygląd budzi respekt, ale charakterem przypomina łagodną owieczkę.

To piękny i dostojny pies o radosnym usposobieniu, lubi towarzystwo ludzi. Będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów, aktywnych zabaw, czy leniuchowania w ogrodzie. Scooby to prawdziwy i wierny kompan, który nie spuści Cię z oka. Przyjaciel, który okaże Ci swoją wielką miłość i przywiązanie. Nie grymasi przy jedzeniu, ze smakiem zje wszystko, co mu podasz. Jest wykastrowany, zaszczepiony i gotowy do adopcji.

Scooby marzy o domu, w którym odnajdzie miłość i zrozumienie. Nie pogardzi kawałkiem ogrodu, gdzie czuje się najszczęśliwszy.

Jeśli masz ochotę poznać Scoobiego, zapraszamy do kontaktu z jego tymczasowym opiekunem: 725 892 044

 

Charakterystyka

Płeć samiec
Umaszczenie Brązowy
Rasa w typie bernardyna
Wiek 5 lat
Osoba kontaktowa Arkadiusz Chromik
Telefon 725 892 044