Długie tygodnie cierpienia Kuby


Dalej nie możemy się nadziwić, ile Kuba musiał się nacierpieć, aby w końcu trafić na stół operacyjny i poczuć ulgę. Lata zaniedbań spowodowały, że w jego pęcherzu moczowym powstał olbrzymi kamień, który go blokował i naciskał na inne narządy wewnętrzne. Weterynarz, który go operował stwierdził, że takiego dużego kamienia w pęcherzu jeszcze nigdy nie widział!

Gdy do nas trafił, jego stan był fatalny. Pies nie zachowywał się naturalnie, miał krwiomocz, widać było, że jego gehenna trwa długo, a on sam bardzo cierpiał. Dzięki pomocy wolontariuszek, udało się zakończyć jego ból!

Po kilku miesiącach olbrzymiej katorgi ten wspaniały pies może w końcu cieszyć się życiem!

Pies nadal wymaga intensywnej rehabilitacji, weterynaryjnej karmy i zabiegów pielęgnacyjnych. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe.

Kubuś jest wspaniałym psem, radosnym, kochającym ludzi. Ma około 6-7 lat, jest w typie owczarka, waży 25 kg, jest wykastrowany. Ma olbrzymie pokłady energii dlatego najlepiej odnajdzie się w aktywnej rodzinie. Nie wiemy ile czasu błąkał się po gminie Pokój, nie wiemy czy miał kiedykolwiek swoją rodzinę, ale wiemy, że zasługuje na miłość swojego człowieka!

Operacja i leczenie Kubusia będzie kosztować około 1500 zł. Specjalistyczna karma będzie kolejnym sporym obciążeniem, bo będzie nas kosztować około 300 zł miesięcznie. Tylko ona ograniczy ryzyko nawrotu jego schorzenia w przyszłości. Część kwoty za operację pokryje Urząd Gminy Pokój, jednak to kropla w morzu potrzeb. Z zebranych dotąd środków nie starczy nawet na opłacenie weterynarza, a co dopiero jego karmienie. Dług rośnie, a nasze konto świeci pustkami. Pomóżcie nam zapewnić mu lepszą przyszłość.

Szukamy również wspaniałego domku dla tego chłopaka. Jutro czeka go wizyta kontrolna u weterynarza, który oceni jak dochodzi do siebie po zabiegu. Jeżeli wszystko będzie w porządku to rozpoczniemy procedury adopcyjne.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kubus-pokoj

Więcej informacji pod numerem telefonu 77 550 77 40 lub 725 892 044

 

 

 

Categories: