Niewidomy Cywil prosi o pomoc!


Może to trwa rok. Może dwa. Być może trwa to całe jego życie. Po konsultacji z weterynarzem i naszej obserwacji nie ma wątpliwości – Cywil nie widzi. Cywil ma około 4 lata i być może od urodzenia nie miał możliwości podziwiania piękna otaczającego go świata. ?

Oprócz jego niepełnosprawności ograniczał go metrowy łańcuch. Świat, który znał to klatka po królikach i zapach młodszego brata – Demona, który znalazł już wspaniały dom. Cywil świetnie się odnajduje w stadzie – bawi się z innymi psami, nieźle sobie radzi na spacerach, na pierwszy rzut oka nie da się zauważyć, że nie widzi! W najbliższych dniach czeka go kastracji i wizyta u psiego okulisty, który ma ocenić czy są szanse, aby mógł zobaczyć swoich kompanów zabawy. ?‍⚕️

Obecnie jest po antybiotykach, ponieważ przebywanie w fatalnych warunkach spowodowały u niego drobne zmiany skórne. Cywil prosi o wsparcie – wie, że jego diagnostyka i leczenie może być kosztowne. Cywil potrzebuje też dobrej jakościowo karmy, ponieważ całe życie był karmiony najtańszą marketówką na przemian z resztkami z domowego stołu. Cywil przebywa obecnie w domu tymczasowym w okolicach Brzegu. ??

Po kastracji i diagnostyce będziemy mu szukać wspaniałego domu stałego, w którym otrzyma tak wyczekiwaną miłość i właściwą opiekę. Jeżeli szukasz wspaniałego przyjaciela, który nawet w najtrudniejszych chwilach będzie przy Tobie, to adoptuje Cywila! Odwdzięczy Ci się wiernością i niepowtarzalnym uczuciem, dzięki któremu docenisz wszystkie dni spędzone razem! ?

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/niewidomycywil

Kontakt w sprawie adopcji: 725 892 044Categories: