Wesołych świąt!


Wesołych świąt!

Wesołych Świąt! ???

Wszystkim naszym zwierzolubom życzymy zdrowia, szczęścia, wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze, wielu cudownych lat z waszymi kochanymi zwierzakami! ??????

Najbliższe Święta na pewno będą wesołe dla naszego kochanego szczeniaka – Alexa, który wczoraj trafił do nowego domu. W ciągu kilku tygodni zamienił kotłownię na kanapę w domu ze swoją rodziną z Holandii! Takie wieści to my kochamy! Chłopak dostał już nowe imię – Swen. Po nowym roku wyjeżdża za granicę i przy najbliższej możliwości ma odwiedzić swoją tymczasową opiekunkę – Marię Kołodziejek, której dziękujemy za trud włożony w jego przygotowanie do adopcji. ?

Przypominamy, że to nie zwierzę powinno być prezentem pod choinkę! To wspaniała rodzina i ciepły kąt ma być świąteczną niespodzianką dla zwierząt. Dorośli nigdy nie powinni ulegać presji dzieci w takich sytuacjach, adopcja zwierzaka to musi być dojrzała decyzja. ?

Najbliższe dni planujemy spędzić w rodzinnym gronie, jednak jeżeli podczas świątecznych podróży zauważycie zwierzaki w potrzebie – dawajcie znać. Zbliża się zima, a część właścicieli mogła zapomnieć i zapewnieniu schronienia dla zwierząt – informujcie, a my im skutecznie przypomnimy!

Categories: